JAK PRZESTAĆ ODKŁADAĆ NA PÓŹNIEJ?

DZIEŃ: 19.01.2021 | GODZINA: 19:30

BEZPŁATNA KONFERENCJA ONLINE:

REZERWUJĘ MIEJSCE
ZAPISZ SIĘ

Jak skończyć z oddawaniem projektów na ostatnią chwilę i zacząć realizować swój prawdziwy potencjał?

Jak konsekwentnie trzymać się planu i wykonywać systematycznie wszystkie czynności?

Jak wziąć się do roboty, gdy nic Ci się nie chce, a cały świat wydaje się być przeciw Tobie?

ZAPRASZAM CIĘ NA BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ ONLINE!

Z KONFERENCJI DOWIESZ SIĘ:

WYWINDUJ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ NA MAKSYMALNY POZIOM!

Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach (44-100) KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

WCHODZĘ W TO!

A najlepiej zarezerwuj sobie miejsce na nim

i przekonaj się na własnej skórze!

dni
godzin
minut
sekund

Jeżeli nadal zastanawiasz się, jakie korzyści możesz mieć z uczestnictwa w bezpłatnej konferencji online, zobacz, co napisała Magdalena:

"(...)zaplanowałam swoją przyszłość na najbliższe 30 lat, w ciągu 5 dni od szkolenia moje cele nabrały rozpędu jak nigdy dotąd. Wiem konkretnie, czego chcę i najważniejsze – zyskałam czas na odpoczynek i dla rodziny, która jest dla mnie najważniejsza w życiu."

KONFERENCJA ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

Kamila Rowińska

trener | coach | master facilitator | inwestor | autorka bestsellerów

Jestem trenerem, autorką 8 bestsellerów, m.in. Kobieta Niezależna, Kobieta Asertywna, Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, Coaching wart milion i inwestorem.


Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.


Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób.


W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej. Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Rocznie w moich całodniowych szkoleniach bierze udział ponad 7000 osób.


Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

ZAPISUJĘ SIĘ

trener

coach

master facilitator

inwestorka

autorka bestsellerów